Atrakcje

Zobacz, na jakie atrakcje możesz liczyć podczas pobytu w Bednarzówce:

Sport – oferujemy boisko do koszykówki i siatkówki, stół do tenisa stołowego,  kijki do nordic walking, paletki do badmintona, basen oraz 7 rowerów – do dyspozycji naszych gości.  Wychodzimy bowiem z założenia, że sport to samo zdrowie!

Plac zabaw – Bednarzówka to bezpieczne i ciekawe miejsce dla dzieci. Z myślą o naszych najmłodszych gościach postawiliśmy plac zabaw, trampolinę i  basen ogrodowy. Nasz obiekt wyposażony jest w łóżeczko i krzesełko dla Maluszka, rowerek dziecięcy i zabawki.

Biegi przełajowe i triathlon – Boruja Kościelna to idealne miejsce na biegi przełajowe. Świetnie zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego tez latem przyszłego roku pragniemy zorganizować lokalny triathlon.

Zwierzęta – Jest ich tutaj pełno. Urocze kociaki (Babcia, Paskuda, Intruz i Znajda) i psy (Diana, Rita) z pewnością dodatkowo umilą Państwu czas spędzony w naszym hotelu.

Wycieczki krajoznawcze – Bednarzówka znajduje się w lasach (ok. 4,5-6 km od jeziora Kuźnickiego, w okolicach pola i bagna). To istny raj dla miłośników przyrody i odkrywania tajemniczych zakamarków Polski! Nocowanie 15 km od miejscowości Wolsztyn (dodatkowe info) pozwala na poznanie wielu ciekawych miejsc na Pojezierzu Wielkopolskim.

Fotografia – Boruja Kościelna jest niezwykle przyjazna dla fotografów ze względu na wiele pięknych miejsc, które warte są uwiecznienia.

Warsztaty wikliniarskie – Za dodatkową opłatą mogą Państwo nauczyć się pleść w wiklinie. Takie warsztaty to niesamowita frajda dla każdego! Co więcej, własne wyroby można  zabrać ze sobą. Będą niezapomnianą pamiątką z pobytu w Bednarzówce.